אמנת השירות

למה כדאי ביטוח אצלנו:

חשוב לנו להסביר בכמה מילים מי אנחנו מעבר למונחים מקצועיים. אנחנו מאמינים שבני אדם קונים ביטוח ובני אדם מוכרים ביטוח ובני אדם זקוקים לליווי מקצועי מדויק בתביעת ביטוח. חשוב לנו שמי שיבחר להצטרף לסוכנות שלנו יקבל גם תוצאה מקצועית מעולה וגם חוויה אנושית נעימה- כאדם. השרות שאנחנו נתעקש שתקבלו מסתכם בעקרונות האלו:

אכפתיות

ההגנה שלכם חשובה לנו.אנחנו באמת מאמינים בביטוח- בעשרות השנים שהסוכנות קיימת ליווינו מאות ואלפי לקוחות בתקופות טובות וקשות, בבריאות טובה, בזמן מחלה ולאחר החלמה. אנחנו לא חושבים, אנחנו יודעים עד כמה ביטוח מדויק ומקיף יכול להיות הבדל בחיים של אבא, אימא, ילד, ילדה, סבא או סבתא. ברור לנו גם כי תביעה היא לא רק אוסף מסמכים אלא שיש רגשות וקשיים אמיתיים מאחורי כל שם ומספר תעודת זהות.
ההתייחסות שלנו לבקשות שלכם היא לא כמשימה אלא כצורך מוצדק של האדם. ואנחנו כאן קודם כל כדי לתת מענה אנושי ומקצועי מעולה.

מקצועיות

התפקיד שלנו הוא לשמור על הלקוחות שלנו. בלי כמעט ובלי אולי- בסוכנות שלנו יטפלו בך רק אנשי מקצוע מנוסים בעלי וותק שיודעים לעשות יופי של סדר בתיק הביטוחי שלך במטרה לתת לך מקסימום תמורה לכל שקל שאתה משלם. נוודא שאתה באמת מוגן במה שחשוב וצריך, נסביר ונתאם ציפיות גם אם זה אומר להשקיע עוד שיחה או פגישה.
במקרה של תביעה- פשוטה או מורכבת התפקיד שלנו הוא ברור- לעשות את מה שתלוי בנו כדי למצות את הזכויות שלך מתוקף הפוליסה. כל עובד בסוכנות נבחר בתהליך מוקפד ומובנה ועובר את מיטב ההכשרות בתחום המקצועי שלו. אנחנו לא מושלמים אבל שואפים לאפס טעויות ותקלות בטיפול בך. נכשלנו? נדע לקחת אחריות ולתקן.

זריזות

קרה משהו? צריך מסמך? יש שאלה? מחכה לתשובה? מרגע שתיצרו אתנו קשר אנחנו בעבודה על הבקשה שלך. נענה לך עניינית ובשמחה. נברר ונקשיב באמת לצורך שלך אבל נעשה את הפעולות ביעילות.
מבחינתנו, מרגע שהבנו את הבקשה שלך, זו האחריות שלנו לחזור אליך עם מינימום תזכורות ופניות חוזרות שלך.
אנחנו נחזור בזמן שהבטחנו עם תשובה סופית או עדכון על התקדמות תהליך הבקשה שלך.
אין לכם זמן?
אפשר הודעה קולית, מסרונים, וואצאפ, מייל, פקס, למרות שנשמח גם שתגיעו לביקור- נארח אתכם מכל הלב- יש אחלה קפה ותה צמחים מעולה…